Çözüm Endüstriyel Soğutma Şirketi

    
Endüstriyel soğutma sistemleri satışı, tasarımı, montajı ve montaj sonrası teknik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Temelleri 2006 yılında İstanbul, Türkiye'de atıldı. Bugün 4 farklı kıtada 52 ülkede faaliyet gösteren COZUM, her geçen gün yeni pazarlara açılıyor. Yıllık cirosunun %70'ini ihracat yoluyla gerçekleştirmektedir. COZUM, birçok farklı sektörün soğuk hava sistem ihtiyaçları ve gıda üretim süreçleri dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışında soğuk zincirin hemen her segmentinde hizmet vermektedir. Yaygın servis ağı ile müşterilerine satış sonrası hizmette kaliteli hizmet sunan COZUM, dünya çapında binlerce COZUM marka soğutma ekipmanları ile farklı sektörlere verimlilik kazandırmaktadır.
COZUM sektördeki 15 yılı aşkın iş tecrübesi ve kalitesi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Firmamız sorunsuz hizmet anlayışı ile sektörde sadece kendi uzmanlık alanına odaklanmaktadır. Firmamız taahhüt, projelendirme ve satış sonrası hizmetlerde büyüklüğünü ve kalitesini kanıtlamıştır.
Misyonumuz
Global pazarda bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, güvenlik ve çevreye duyarlı olarak COZUM müşterilerinin, çalışanlarının ve hissedarlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. 
Vizyonumuz
Vizyonumuz ülkemizde eğitim, sağlık, çevre ve tarihi değerleri koruyarak ve destekleyerek daha bilinçli bir toplum oluşumuna katkıda bulunmak ve sektörde sürekliliği sağlayarak hizmet ve ürün kalitesi ile Türkiye'nin lider endüstriyel soğutma şirketi ve sektörün ilk tercihi olmaktır. Grup Şirketlerimiz:

Emsa Market Ekipmanları Depolama Sistemleri Ve Elektronik San. Tic. Ltd. Sti
TASARIM / PAZARLAMA / SATIŞ
Efe Market Ekipmanları Ve Endüstriyel Soğutma San. Tic. Aş.
ÜRETİM
Çözüm Endüstriyel Soğutma Sistemleri İnşaat San.Tic. Aş.
ÜRETİM