HAKIMIZDA


               Çevre bilincinin ,yeşil enerjinin ,enerji tasarrufunun ihtiyaç haline geldiği çağda yaşamaktayız. Endüstriyel soğutma ,küresel ısınma sebebiyle daha az enerji tüketmelidir. Çevre bilincini ön planda tutup küresel ısınmanın gerçekleştiği Dünyamızda perakende sektörünün soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için Çözüm üretmekteyiz. Çözüm soğutma 2006 yılında kurulmuş Kocaleli/Gebze’de 7500 M2 kapalı 2500 m2 açık alana sahip üretim tesisi ve 85 yetkin personeli ile ürettiği projeleri yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda sektörün hizmetindedir.MİSYON


                       Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın ,saygınlığını ve değerini artırmak.

VİZYON


                       İnsana, müşterisine ve doğaya gerekli değeri vererek, ileri teknolojileri kullanarak, ürünlerinde teknolojileri değerlendirerek kalıcı çözüm ortağı olmak. Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini de aşarak, Çözüm Soğutmayı sektöründe örnek bir kuruluş haline getirmek.

ÇÖZÜM SOĞUTMA

                              Çevre bilincinin ,yeşil enerjinin ,enerji tasarrufunun ihtiyaç haline geldiği çağda yaşamaktayız. Endüstriyel soğutma ,küresel ısınma sebebiyle daha az enerji tüketmelidir.

Çevre bilincini ön planda tutup küresel ısınmanın gerçekleştiği Dünyamızda perakende sektörünün soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için Çözüm üretmekteyiz. Çözüm soğutma 2006 yılında kurulmuş Kocaleli/Gebze’de 7500 M2 kapalı 2500 m2 açık alana sahip üretim tesisi ve 85 yetkin personeli ile ürettiği projeleri yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda sektörün hizmetindedir.

Devamı..

ÇÖZÜMSOĞUTMA

Ürünlerimizde kullanıcının isteklerine göre alternatif çözümler.

alternative text

Merkezi Gruplar

alternative text

Paket Gruplar

alternative text

CO2 Gruplar

alternative text

Müşteriye Özel Gruplar