ISO 9001 KALİTE POLİTİKAMIZ

         

                               Faaliyet gösterdiğimiz Market Tipi Soğutucular ve Merkezi Sistem Soğutucular üretim sekktöründe, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli ürünü sunmak, Uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile üretim yapmak, En hızlı ve en güvenilir servis hizmetimizle sürekli iyileştirmeyi kurum kültürü olarak benimsemek, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yerine getirmek için sunduğumuz servis hizmeti ve ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek müşteri odaklı firma olmak, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi' nin şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemi sürekli iyileştirmek.

ÇÖZÜM SOĞUTMA

                              Çevre bilincinin ,yeşil enerjinin ,enerji tasarrufunun ihtiyaç haline geldiği çağda yaşamaktayız. Endüstriyel soğutma ,küresel ısınma sebebiyle daha az enerji tüketmelidir.

Çevre bilincini ön planda tutup küresel ısınmanın gerçekleştiği Dünyamızda perakende sektörünün soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için Çözüm üretmekteyiz. Çözüm soğutma 2006 yılında kurulmuş Kocaleli/Gebze’de 7500 M2 kapalı 2500 m2 açık alana sahip üretim tesisi ve 85 yetkin personeli ile ürettiği projeleri yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda sektörün hizmetindedir.

Devamı..

ÇÖZÜMSOĞUTMA

Ürünlerimizde kullanıcının isteklerine göre alternatif çözümler.

alternative text

Merkezi Gruplar

alternative text

Paket Gruplar

alternative text

CO2 Gruplar

alternative text

Müşteriye Özel Gruplar